24 Mayıs 2024 Cuma 16:13
Ana Sayfa / Genel / Jingle Stop Radyo Oskarları İçin Aday

Jingle Stop Radyo Oskarları İçin Aday

Jingle Stop Radyo Oskarlarında Yılın Cıngılı İçin Aday

Radyoculuk alanında Türkiye’nin en kapsamlı ödül organizasyonu olan 1. Oydar Radyo Oskarları Ödül Töreni oylama öncesinde basına tanıtıldı. 18 branşta en iyilerin ödül alacağı organizasyonda ilk oylama 13 Şubat Dünya Radyo Günü’nde başlayacak. Ödül töreni, müzik sektörüne katkıda bulunan radyocuları kaliteli işler yapmaya teşvik etmeyi, radyocular arasında tatlı bir rekabet oluşturmayı ve radyoculuk sektörüne hizmet edenlerin başarılarının ödüllendirilmesini amaçlıyor.

Yılın Radyo Reklam Cıngılı

Oylama facebook üzerinden yapılıyor

Basın toplantısında ödül organizasyonu hakkında bilgi veren Ulusal Radyo Platformu Genel Koordinatörü Erkut Aktaş: “1. Oydar Radyo Oscarları’yla, Türkiye’nin en büyük ödül töreni organizasyonu olarak yola çıktık. Özellikle sektör içinde gerçek anlamda ses getirecek, radyonun vizyonunu yükseltecek, bir ödül organizasyonu yapalım dedik. Tamamen özel bir oylama sistemiyle biz bu işi organize ettik. İnternet sitemiz hazır, hakkaniyet ölçüsünde ilk kez kullanılacak olan sistemde herkes 1 kez sadece facebook üzerinden oy kullanılabilecek. Oylama 13 Şubat Dünya Radyo Günü’nde başlayacak ve 4 Mayıs’ta da Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda ödül töreni yapılacak. 18 branş içine genel yayın yönetmenlerinden reklam verenlere kadar farklı kategorileri dahil ettik. Bugün buraya gelen ve bize destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Özel Radyo Yayıncılar Derneği Başkanı Hakan Kuralay da etkinliğin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti.

Bizi Desteklemek İçin Ne Yapmalısınız?

Jingle Stop, Sanalpazar.com için hazırladığı Kurumsal Kimlik Müziği ile Oydar Radyo Oskarları ödül töreni için “En İyi Radyo Reklam Cıngılı” kategorsinde aday gösterildi. Siz de bu organizasyonda Jingle Stop’ı desteklemek isterseniz Radyooscarlari.com internet sitesine girerek Facebook hesabınızla Jingle Stop – Sanalpazar.com Jingle çalışması için oy kullanabilirsiniz.

KATEGORİLER

Yılın Radyo İstasyonu

Yılın Yabancı Müzik İstasyonu

Yılın Radyo Programı

Yılın Yerel Radyosu

Yılın Radyo Haber Spikeri

Yılın Radyo Genel Yayın Yönetmeni

Yılın Radyo Müzik Direktörü

Yılın Radyo PR Danışmanı

Yılın Radyo Prodüksiyon Elemanı

Ulusal Radyolara En Fazla Reklam Veren Firma (Oylama Dışı)

Yerel Radyolara En Fazla Reklam Veren Firma (Oylama Dışı)

Yılın Radyo Reklamı Cıngılı

Yılın Radyo Komedyeni

Yılın Radyo Sosyal Etkinlik Projesi

Yılın En İyi Kültür Sanat Programı

Yılın Radyo Konuk Programı

Yılın İnternet Radyosu

Radyo