24 Mayıs 2024 Cuma 15:39
Ana Sayfa / Seslendirme / Santral Bekletme Müzikleri

Santral Bekletme Müzikleri

Santral Bekletme MüzikleriJingle Stop Müzik Yapım, santral bekletme müzikleri ile de müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Jingle Stop Müzik Yapım, müzikal çalışmalarını kendi müzik bankasında arşivleyerek kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve uygun fiyatlarla cevap verebilmek için bir müzik havuzu oluşturmuştur. Bu bankada bulunan müzikler, kullanım amacına ve müzikal türüne göre kategorilere ayrılmıştır.
Santral Bekletme Müzikleri ve Santral Fon Müzikleri örneklerini Jingle Stop’ın telifli müzik arşivinden arasından seçerek IVR sisteminizde Telefon Bekletme müziği olarak kullanabilirsiniz. İhtiyaç halinde santral sisteminizde kullanmanız amacıyla müzik besteleyebiliriz.
İsterseniz müzik bankamızda kendi müziğinizi siz seçebilirsiniz. İsterseniz sizin adınıza kurumsal kimliğinize uygun müziği biz seçebiliriz. Karar sizin.
Müziklerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için hemen bizi arayın.
0216 345 99 83
Telifsiz müzik kullanımının çok büyük bir yasal suç olduğunu, ağır hukuki yaptırımları olduğunu ve Müzik Meslek Birlikleri (MSG, Müyap, Müyobir) tarafından takibinin yapıldığını unutmayın. Telefon Santral sisteminizte kullanacağınız fon müziği, bekletme müziği çalışmalarına dair mutlaka yapımcınızdan yazılı muvafakatname isteyin.
Santral Bekletme Müzikleri Örnekleri, çok yakında http://www.muzikbul.com adresinde yayında olacak.

Santral Bekleme Müziği Örnekleri

Örnek 1

Örnek 2
Örnek 3
Örnek 4
Örnek 5
Örnek 6
Örnek 7
Örnek 8
Örnek 9
Örnek 10
Örnek 11
Örnek 12

Jingle Stop Müzik Yapım, Müsiki Eseri Sahipleri Birliği (MSG) üyesi bir müzik yapım şirketidir. JingleStop.com adlı web sitesinde yayınlanan tüm eserlerin telif bildirimleri yapılmıştır ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır.
Çalışmalarımızın izinsiz olarak kullanımının tespiti halinde Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun tarafımıza sağladığı tüm haklar kullanılacaktır. Bu sitedeki hiç bir içerik izin alınmadan kullanılamaz.

Etiketler: Santral Bekletme Müzikleri, Santral Fon Müzikleri, Santral Müziği Yapımı, Santral Müzikleri, Telefon Bekletme Müzikleri, Santral Bekletme Müzikleri Örnekleri, Santral Fon Müzikleri Dinle, Santral Bekleme Müzikleri, Telefon Bekletme Müziği, IVR Bekletme Müziği

Santral Bekletme Müzikleri
Santral Bekletme Müzikleri

Rated 5/5
based on 18314 inceleme

Bu Yazı İlginizi Çekebilir!

Santral Seslendirmesi

Santral Seslendirmesi

Santral Seslendirme Günümüzde büyük şirket ve firmalar için sesli yanıt sistemi ve santral seslendirmesi bir …

Radyo