24 Mayıs 2024 Cuma 17:25
Ana Sayfa / Hizmetler

Hizmetler

Hizmetler

Jingle Stop; kurumsal amaçlarla kullanılmak üzere; televizyon, radyo, websitesi, film, video, dizi film, belgesel, jenerik, kurumsal sunum vb. kullanıla gelen ve yeni kullanılmaya başlanan tüm yayın mecraları ve yayın organları için yüksek kaliteli ve telifli müzik yapım hizmeti vermen bir müzik yapım şirketidir.

Müziği çok seviyoruz. Müzik yapımcılığı konusundaki tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz. Yıllarca sektöre hizmet vermiş olmanın avantajıyla, görsel dünyanın güçlü desteğini arkasına almaksızın, kurumsal kimliğinizi hedef kitlenizin zihnine notalarla resmediyoruz. Bu yönümüzle reklamınızın fonunda çalan müziği değil, müzikal kartvizitinizi yaratıyoruz.

Jingle Çalışmalarımızla Tanınıyoruz

Ayrıca Jingle Stop, 2013 yılından itibaren deneyimli ve yetkin bir kadroyla gerek yurt içi gerek yurt dışı için üretmiş olduğu çalışmalarla interaktif mecralar için bir reklam ajansı haline gelmiştir.
Jingle Stop’ın deneyimli kadrosu, gençlik enerjisini ve sektör tecrübesini kullanarak markanızı planladığınız hedefe ulaştırmak için çalışır. Her geçen gün gelişen ve kabuk değiştiren medyayı en yakın şekilde takip ederek dinamik ve güncel yapısını koruyan Jinglestop, sektör profesyonelleri ile her an iletişim içinde olarak, onların sorularına ve isteklerine cevap vermektedir. Bunun yanı sıra Jinglestop, web üzerinde yapılan tüm hareketleri de dikkatle inceleyerek oluşturduğu bilgilerle dinamik yapısını ve güncelliğini korumaktadır. 

Radyo