13 Haziran 2024 Perşembe 20:56
Ana Sayfa / Etiket Arşivi: Jingle Stop

Etiket Arşivi: Jingle Stop

Keramika Jingle

Keramika Jingle

Keramika, yeni kurumsal kimlik müziği çalışması için Jingle Stop’ı tercih etti. Keramika Jingle çalışması radyolarda, sosyal medyada ve internet mecralarında yayınlanmaya başladı. Jingle çalışmasının vokallerini Gülnur Gökçe seslendirdi. Keramika Seramik, 1972 yılından beri madencilik alanında faaliyet gösteren Ünsa Madencilik Turizm Enerji Seramik Orman Ürünleri Elektrik Üretim San. ve Tic. A.Ş. tarafından 2007 yılında kuruldu. Müşteri Memnuniyeti, çalışan memnuniyeti ve kalite yönetimi ile iç ve dış paydaşlarına odaklı değerler yaratan, güvenilir, ilkeli ve kendini sürekli yenileyen bir kurum olma misyonu taşıyan Keramika, sahip olduğu ilkelerden aldığı güçle Dünya çapında bir marka olmayı hedefliyor. Keramika Kimdir? 1972 yılında Necati Ünal ve Ahmet Ünal kardeşlerin Kütahya/Tavşanlı ilçesinin Değirmisaz köyünde başlayan iş hayatları 2003 yılında Ünsa Madencilik Turizm Enerji, Seramik Orman Ürünleri Elektrik Üretim San ve Tic A.Ş kurulması ile devam etmiştir. Kütahya da hizmet göstermek kaydıyla, faaliyet alanını sanayi sektörü üzerine çeviren firmanın 2006 yılında Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesinde aldığı yatırım kararı ile Keramika’nın temelleri atılmıştır. 2006 yılında kurulan Keramika, 2007 yılında üretim hayatına başlamıştır. Keramika % 100 yerli sermaye ile kurulmuş, Türkiye’nin zücaciye sektörüne hizmet veren önemli bir marka konuma gelmeyi başaran firmalardan biridir. Keramika’nın Çalışma Hakkında Yorumları “İşini severek yapan kişilerle çalışmanın ayrıcalık olduğunu bilen firmamız en az bizim kadar markamızı benimseyecek iş ortakları ararken, yolumuz Jingle Stop ile keşişti… İlk görüşmemizin yarattığı sinerjiye istinaden bizim heyecanımıza ortak olarak, en iyisini yapmanın hummalı çalışmasına girdik. Sonuç; Sevgili Arzu Hanım ve Burak Bey sayesinizde harika… Artık Keramika , yenilenen yüzü ile renklerin aşkla buluştuğu bir marka… Jingle Stop Ailesi ve vokalimize teşekkür ederiz. Tuğba ÖZTÜRK Keramika Markalaşma Süreç Yöneticisi” Keramika Jingle Çalışması

Okumaya Devam Et »

Jingle Stop Radyo Oskarları İçin Aday

Yılın-Reklam-Cıngılı

Jingle Stop Radyo Oskarlarında Yılın Cıngılı İçin Aday Radyoculuk alanında Türkiye’nin en kapsamlı ödül organizasyonu olan 1. Oydar Radyo Oskarları Ödül Töreni oylama öncesinde basına tanıtıldı. 18 branşta en iyilerin ödül alacağı organizasyonda ilk oylama 13 Şubat Dünya Radyo Günü’nde başlayacak. Ödül töreni, müzik sektörüne katkıda bulunan radyocuları kaliteli işler yapmaya teşvik etmeyi, radyocular arasında tatlı bir rekabet oluşturmayı ve radyoculuk sektörüne hizmet edenlerin başarılarının ödüllendirilmesini amaçlıyor. Oylama facebook üzerinden yapılıyor Basın toplantısında ödül organizasyonu hakkında bilgi veren Ulusal Radyo Platformu Genel Koordinatörü Erkut Aktaş: “1. Oydar Radyo Oscarları’yla, Türkiye’nin en büyük ödül töreni organizasyonu olarak yola çıktık. Özellikle sektör içinde gerçek anlamda ses getirecek, radyonun vizyonunu yükseltecek, bir ödül organizasyonu yapalım dedik. Tamamen özel bir oylama sistemiyle biz bu işi organize ettik. İnternet sitemiz hazır, hakkaniyet ölçüsünde ilk kez kullanılacak olan sistemde herkes 1 kez sadece facebook üzerinden oy kullanılabilecek. Oylama 13 Şubat Dünya Radyo Günü’nde başlayacak ve 4 Mayıs’ta da Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda ödül töreni yapılacak. 18 branş içine genel yayın yönetmenlerinden reklam verenlere kadar farklı kategorileri dahil ettik. Bugün buraya gelen ve bize destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi. Özel Radyo Yayıncılar Derneği Başkanı Hakan Kuralay da etkinliğin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni etti. Bizi Desteklemek İçin Ne Yapmalısınız? Jingle Stop, Sanalpazar.com için hazırladığı Kurumsal Kimlik Müziği ile Oydar Radyo Oskarları ödül töreni için “En İyi Radyo Reklam Cıngılı” kategorsinde aday gösterildi. Siz de bu organizasyonda Jingle Stop’ı desteklemek isterseniz Radyooscarlari.com internet sitesine girerek Facebook hesabınızla Jingle Stop – Sanalpazar.com Jingle çalışması için oy kullanabilirsiniz. KATEGORİLER Yılın Radyo İstasyonu Yılın Yabancı Müzik İstasyonu Yılın Radyo Programı Yılın Yerel Radyosu Yılın Radyo Haber Spikeri Yılın Radyo Genel Yayın Yönetmeni Yılın Radyo Müzik Direktörü Yılın Radyo PR Danışmanı Yılın Radyo Prodüksiyon Elemanı Ulusal Radyolara En Fazla Reklam Veren Firma (Oylama Dışı) Yerel Radyolara En Fazla Reklam Veren …

Okumaya Devam Et »

Perilla Jingle

Perilla Jingle

Perilla, “Rahatlığı Yaşa” sloganını kullandığı reklam kampanyasıyla tüm mecralarda yayında. 33 yıldır Doğrular Ev Ürünleri A.Ş olarak hizmet veren firma yeni reklam kampanyasının Jingle çalışması için Jingle Stop’ı tercih etti. Perilla, ütü masaları, kurutmalıklar ,merdiven, pazar arabaları kısaca günlük hayatınızı kolaylaştıran her şeyi bulabileceğiniz bir marka. Doğrular A.Ş. , 1979 yılında faaliyetlerine başlayarak kısa sürede yatırım faaliyetlerini tamamlamış ve Konya- Meram tesislerinde üretime başlamıştır. Müşteri Memnuniyetini ve kalite anlayışını ön planda tutarak üretim yapan Doğrular, kısa sürede yurt içinde ve yurt dışında milyonlarca ailenin kullandığı uluslararası bir marka haline gelmiştir. Konya Merkez ve İstanbul Şube Müdürlüğü ile yurt içinde ve yurt dışında satış ve satış sonrası hizmet ağını genişleterek tüm müşterilere hizmet vermektedir. Yıllık üretiminin %60’nı Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya, Kuzey Afrika ve Rusya Federasyonu’na ihraç eden Doğrular pek çok ülkede temsilcilikler oluşturmuştur. Doğrular, bulunduğu konumdan memnun olmayan, daima ileri adımlar atmayı hedefleyen bir anlayışa sahip olup, hedeflerini gerçekleştirmek için büyük yatırımlar yapmaktadır. 2005 yılı içerisinde Konya Organize Sanayi Bölgesinde 26.000 m² kapalı 45.000 m² açık alan üzerinde kurduğu fabrikasında üstün teknolojiye sahip modern makine parkı ar-ge tasarım, planlama, mekanik ve kalıp üretim bölümleriyle kalitesini bir kat daha arttırarak hedeflerine adım adım yaklaşmaktadır. Perilla için hazırladığımız kurumsal kimlik müziğini web sitemizden dinleyebilirsiniz. 

Okumaya Devam Et »

Nursel’in Mutfağı Jenerik Müzikleri

Nursel'in-Mutfağı-660x300

Jenerik müziklerini hazırladığımız Nursel’in Mutfağı hafta içi her gün 12:00’de Show TV’de yayında! Show TV ekranlarında yepyeni bir lezzet programı başlıyor. Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan yepyeni yemek programı, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak. Hafta içi her gün ekrana gelecek olan “Nursel’in Mutfağı”, 5 Ocak Pazartesi’den itibaren Show TV ekranlarında! Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği, tüm müzikleri Jingle Stop Müzik Yapım tarafından bestelenen “Nursel’in Mutfağı”, Pazartesi günü başlıyor. Nursel Ergin’in sunumuyla renk katacağı programda; her yöreden farklı lezzetler sunulacak. Her gün ayrı bir yöreden elinin lezzetine güvenen bir ev hanımının konuk edileceği “Nursel’in Mutfağı”’nda, o yöreye ait hazırlama metotları ile en az dört yemeğin yapılışını izleyeceksiniz. Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı program, Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 12.00’de Show TV ekranlarında yayında! Programın fragmanını aşağıdaki playerdan izleyebilirsiniz.

Okumaya Devam Et »

Seslendirme

Markanız için hazırlanmış olan bir müziğin veya hazır müzik bankalarından vizyonunuza uygun olarak seçilecek bir stok müziğin üzerine seslendirme sanatçıları tarafından sloganlarınız seslendirilir. Bu çalışmaya Voice Over çalışması adı verilmektedir. Her ne kadar kulağa basit gibi gelse de jingle seslendirmeleri uzmanlık isteyen bir çalışma şeklidir. İşitsel sanatlarda ses, marka kalitesi ile doğru orantılıdır. Bu sebeple seslendirme konusunda yapacağınız yanlış bir tercih tüm reklam çalışmanızın boşa gitmesine sebep olabilir. Seslendirme için doğru tercih Jingle Stop Jingle Stop on yıl gibi bir süredir edindiği tecrübe ile sektörde seslendirme alanında en iyiler arasında yer almaktadır. Birçok ulusal markanın seslendirme çalışması Jingle Stop imzasını taşımaktadır. Çalışmalarımıza dair ayrıntıları ve yayınlanmış seslendirme örneklerimizi aşağıdaki kısmında bulabilirsiniz. Reklam, Film, Dizi, Çizgi Film, Oyun, Video, Jenerik, Santral, IVR gibi pek çok alanda seslendirme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  Jingle Stop; Mazlum Kiper, Cihan Ünal, Çetin Tekindor, Haluk Bilginer, Halil Ergün, Mahir Günşıray, Kerem Atabeyoğlu, Adnan Biricik, Murat Serezli, Rüştü Asyalı, Ali Düşenkalkar, Levent Özdilek, Fikret Kuşkan, Erkan Can, Barış Falay gibi pek çok ünlü seslendirme sanatçısıyla çalışmaktadır. Jingle Stop uygun fiyat ve kalite politikasından hiçbir zaman taviz vermemektedir. Çalışmayı düşündüğünüz ses sanatçısı ile ilgili fiyat teklifi isteklerinizi info@jinglestop.com adresine gönderebilirsiniz.  Ünlü Seslendirme Sanatçılarımızdan Örnekler Seslendirme çalışmalarınızda kullanmak üzere müzik ihtiyacınıza en hızlı şekilde cevap veriyoruz. İsterseniz çalışmanıza uygun tarz ve türde müziği besteleyip kaydediyoruz, isterseniz stok müzik bankamızdan istediğiniz müziği seçmenize olanak sağlıyoruz. Stok müzik bankamız MüzikBul.com çok yakında yayında. Jingle Stop Müzik Yapım, Müsiki Eseri Sahipleri Birliği (MSG) üyesi bir müzik yapım şirketidir. JingleStop.com adlı web sitesinde yayınlanan tüm eserlerin telif bildirimleri yapılmıştır ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır. Çalışmalarımızın izinsiz olarak kullanımının tespiti halinde Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun tarafımıza sağladığı tüm haklar kullanılacaktır. Bu sitedeki hiç bir içerik izin alınmadan kullanılamaz.

Okumaya Devam Et »
Radyo