27 Eylül 2023 Çarşamba 13:37
Ana Sayfa / Jingle / Jingle Örnekleri

Jingle Örnekleri

Jingle Örnekleri tarafımızdan bestelenmiş ve yayınlanmış, telifli reklam müziklerimizden derlediğimiz örnek çalışmalardan oluşmaktadır. Jingle örneklerimize ait daha detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayın!

Jingle Örnekleri – Çalışmalarımıza Ait Örnekler

Jingle Stop

Keramika Jingle

Beğen
1501
2
Jingle Stop

Kim Market Jingle - Rock Versiyon

Beğen
1019
29
Jingle Stop

Perilla

@hasan :
Çok güzel çalışma
Beğen
471
16
Jingle Stop

Show Tv - Nursel"in Mutfağı Jenerik Müziği

Beğen
1843
49
Jingle Stop

Evidea.com Jingle

Beğen
463
13
Jingle Stop

Panda Jingle

Beğen
411
5
Jingle Stop

Pfizer - Sen Çok Yaşa

Beğen
568
15
Jingle Stop

Radyo 5 Jingle Paketi

@Kardelen demiş ki:
Çok iyi ya!
Beğen
534
1
Jingle Stop

TRT1 - Tolga Abi İle Büyüklere Jenerik Müziği

Beğen
291
3
Jingle Stop

BMW i8

Beğen
338
1
Jingle Stop

SanalPazar.com Jingle

Beğen
294
2
Jingle Stop

CooperTires Jingle

Beğen
196
0
Jingle Stop

SanalPazar.com - Alaturka Versiyon

Beğen
196
0
Jingle Stop

Show Radyo - Yılbaşı Jingle

Beğen
282
0
Jingle Stop

Radyo 5 - Jingle Paketi

Beğen
182
1
Jingle Stop

Radyo 24 Spor Jingle Paketi

Beğen
573
11

Jingle Nasıl Olmalıdır?

İş yerinde günün tam ortasındasınız. Öğle yemeğinden işin olağan akışı dışında hiç bir şey olmuyor. Sonra aniden uzaklardan tanıdık bir melodi aklınıza düşü veriyor. Tekrar ve tekrar sanki hiç gitmeyecek gibi… İşte bir jingle tam olarak bunu yapmaktadır. Aklınıza takılır ve asla sizi terk etmez.
Jingle, akılda kalıcı bir melodiyle hazırlanmış Radyo ya da Televizyonlar için hazırlanmış bir reklam müziğidir. Jingle, net bir şekilde bir ürün ya da marka için yazılan, bir ürün ya da hizmeti tanımlamak için oluşturulmuş özgün müzik eserleridir. Kimi zaman ürün ya da hizmet hakkındaki bilgileri tüketicilerin hatırlamasına yardımcı olur. Tekrar eden akılda kalıcı bir melodi olduğu sürece aslında ne söylendiğinin çok bir önemi yoktur. Melodi, sloganınızı alıp yukarılara taşır, zihinlere kazır. Sayfamızda bulunan jingle örnekleri, reklam müziği örnekleri gibi çalışmalar…

Jingle Stop 2017 yılında da ürettiği Reklam Müzikleri ile bir çok markanın sesi olmaya devam ediyor. Siz de Jingle, Reklam Müzikleri, Dizi Müzikleri, Film Müzikleri, Belgesel Müziklerinizin üretiminde iyi bir yapımcı arıyorsanız; Jingle Stop’ı tercih edin, markanızı hedef kitlenizin zihnine notalarla resmedin.
Çalışmalarımızla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak info@jinglestop.com adresinden bize mail gönderebilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Web sitemizin aramalar kısmından; Jingle Örnekleri, Radyo Jingle Örnekleri, Şarkılı Jingle Örnekleri Reklam Jingle Örnekleri, Santral Seslendirme Örnekleri, Reklam Jingle Örnekleri, Radyo Reklam Spotu Örnekleri, Fon Müziği Örnekleri, Santral Müziği Örnekleri bulabilirsiniz.

Jingle Stop Müzik Yapım, Müsiki Eseri Sahipleri Birliği (MSG) üyesi bir müzik yapım şirketidir. JingleStop.com adlı web sitesinde yayınlanan tüm eserlerin telif bildirimleri yapılmıştır ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır. Çalışmalarımızın izinsiz olarak kullanımının tespiti halinde Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun tarafımıza sağladığı tüm haklar kullanılacaktır. Bu sitedeki hiç bir içerik izin alınmadan kullanılamaz.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir!

Keramika Jingle

Keramika Jingle

Keramika, yeni kurumsal kimlik müziği çalışması için Jingle Stop’ı tercih etti. Keramika Jingle çalışması radyolarda, …

Radyo