13 Haziran 2024 Perşembe 19:22
Ana Sayfa / Jingle / Pfizer Jingle – Sen Çok Yaşa
Pfizer Jingle - Sen Çok Yaşa

Pfizer Jingle – Sen Çok Yaşa

Pfizer Türkiye, 2015 Best Business Awards’da ödül kazandığı ‪“Sen Çok Yaşa” projesinin müzikleri için Jingle Stop’ı tercih etti.
Pfizer’in küresel ölçekte yürüttüğü “Get Old” projesinin, Türkiye ayağı “Sen Çok Yaşa” sloganıyla hayat buldu. Pfizer, projenin tüm müzikleri için Jingle Stop ile çalışıyor.

Sen Çok Yaşa

Yalnızca bir yaşamın var. Fakat onlarca, yüzlerce öyküyle doldurulabilecek bir yaşam bu; sana özel bir macera. Hangi yaşta, hangi noktada olursan ol, onu umutla kucakla. Dolu dolu yaşa. Pfizer’de işimizin herkese hayallerine dokunabilecekleri kadar iyi ve uzun bir yaşam sunmaya çalışmak olduğuna inanıyoruz.

  • “Sen Çok Yaşa” ile toplumda, aileler içerisinde ve bireylerde sağlıklı yaşama ve yaşlanma bilincini geliştirmeyi hedefliyoruz. Bunun yanı sıra “yaşalanmak” hakkında ortak bir diyalog oluşturarak duygu, düşünce ve deneyimlerin paylaşılacağı herkese açık bir platform yaratmayı amaçlıyoruz.
  • “Sen Çok Yaşa” hem bu amacımızı destekleyecek, hem de sağlıklı yaşlanma ve dolu dolu yaşama konuları çevresinde toplumsal ölçekte diyalog başlatacak, uzun soluklu bir itibar projesi.
  • Çok açık bir gerçek var: Yaşlanıyoruz. “Sen Çok Yaşa” ile hem sivil toplum örgütleri hem de yerel yönetimlerle işbirliği yaparak tüm paydaşları yaşlanmanın beraberinde getirdiği konu ve öncelikler hakkında düşünmeye ve beraber çalışmaya yönlendirmek istiyoruz. Adına “Sen Çok Yaşa” dedik; çünkü proje:
  • Sadece daha uzun yaşamaya değil, her yaşta daha kaliteli bir yaşam sürdürmeye odaklanıyor.
  • Yaşlanmakla gelen bilgi, tecrübe ve bilgeliği kucaklıyor.
  • İnsanların, yaşamlarının her evresinde sağlıklı kalmalarını destekleyecek pratik ve hayata geçirilebilir öneriler sunuyor.
  • Herkesi, uzun ve dolu dolu bir hayat sürmek olan en temel beklenti çevresinde buluşturmayı hedefliyor.
  • Toplumu, sağlık sistemini ve yönetim politikalarını etkileyen “yaşlanan nüfus” konusunu gündeme taşıyor.

Çalışmayla ilgili ayrıntılar http://www.sencokyasa.com/ adresinde.

Pfizer Jingle – Sen Çok Yaşa

Jingle Stop

Pfizer Jingle - Sen Çok Yaşa

Beğen
585
15

Bu Yazı İlginizi Çekebilir!

Arkas Banner

Arkas Turizm Jingle

Arkas Turizm yeni kurumsal kimlik müziği çalışması için Jingle Stop’ı tercih etti. “Tatilin Bir Tık …

Radyo