24 Mayıs 2024 Cuma 16:12
Ana Sayfa / Müzik / Senden Kalan – Burak Davuloğlu – Yeni Albüm

Senden Kalan – Burak Davuloğlu – Yeni Albüm

Yeni Albüm Senden Kalan!

Müzisyen ve aranjör Burak Davuloğlu, ikinci stüdyo albümüyle aynı adı taşıyan SENDEN KALAN tüm dijital paltformlarda 13 Mart 2020 cuma günü yayında olacak.

Burak Davuloğlu, söz ve müziği kendisine ait olan SENDEN KALAN ile bize özlediğimiz ve unutamadığımız tınılarıyla Türk Rock Müziği’ni yeniden hatırlatıyor.

Uğur Oğuz ve Oğuzhan Oğuz’un birlikte yönettikleri, ünlü oyuncu Özay Özgüler’in mutheteş bir performans sergilediği klip, 13 Mart Cuma günü saat 16:00’da sanatçının Youtube kanalında yer alırken şarkı ise tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Burak Davuloğlu, 1983 yılında İstanbul’da doğdu. Gitar çalmaya 14 yaşında başladı. Lise ve üniversite yıllarında pek çok grupla çalıp sahne aldı. 2008 yılında kurduğu Jingle Stop bünyesinde Bmw, Hsbc, Goodyear, Opel, Massey Ferguson, Vodafone, Pfizer, Turkcell, Türk Telekom, TRT, Show TV gibi bir çok prestijli müşteri için onlarca müzik besteledi. Kayıtlarında çeşitli enstrümanlar çalarak çok yönlü bir müzisyen haline gelen Burak Davuloğlu, reklam endüstrisindeki ticari müzik prodüksiyonlarında uzun yıllardır edindiği deneyime ek olarak diğer sanatçılar için yapımcı ve aranjör olarak çalışmalar yaptı.

Burak Davuloğlu ikinci stüdyo albümü ile hep mutfağında yer aldığı müzik çalışmalarını Türk Rock Müziği dinleyicilerinin beğenisine sunuyor. Detaylar sanatçının web sitesi burakdavuloglu.com‘da.

Türkçe Rock tarzındaki albüm; iTunes, Muud, Fizy, Apple Music, Youtube Music, Amazon Music, Spotify, Amazon Music, Deezer, Tidal,  Google Play, Yandex Music gibi tüm dijital platformlarda yayında.

Apple Music : https://apple.co/39TfGhu
Spotify : https://spoti.fi/38Lq5KF
Deezer : http://bit.ly/2TMCBFj
Fizy: https://fizy.in/8X9UG
Tidal : http://bit.ly/2W8ihzZ

Senden Kalan
Söz ve Müzik: Burak Davuloğlu
Düzenleme: Burak Davuloğlu

Instagram: @Burakdavuloglu
Youtube: @Burakdavuloglu
Facebook: @Burakdavuloglu
Twitter: @Burakdavuloglu

“Senden Kalan” şarkı sözleriyle…

Unuttuğun tüm düşlerin, yanında mı hala?
Bırakıp da gittiğin, değdi mi anlatsana?
Sessiz düşler, boş gülüşler
Bir gün olsun kendin ol yeter!
Her şey sahte, her şey yalan
Söyle nedir senden kalan?

Televizyonu aç dedi, her gece bir bilen
Durup öyle bak dedi, beynini yöneten
İnkar etme hiç direnme
Bırak onları dön kendine
Her şey sahte, her şey yalan
Söyle nedir senden kalan?

Radyo