21 Eylül 2023 Perşembe 15:53
Ana Sayfa / Jingle / TV ve Radyo Cıngıl Yapım ve Prodüksiyon Hizmetleri

TV ve Radyo Cıngıl Yapım ve Prodüksiyon Hizmetleri

Türkiye’nin Jingle durağı Jingle Stop, 2005 yılından bu yana başta jingle yapımcılığı olmak üzere, Medya Müziği Çözümleri / TV,radyo ve kurumsal müzikler, reklam, dizi, film müzikleri yapımcılığı alanında faaliyet gösteren bir prodüksiyon şirketidir. Ayrıca Jinglestop, 2013 yılından itibaren deneyimli ve yetkin bir kadroyla gerek yurt içi gerek yurt dışı için üretmiş olduğu çalışmalarla interaktif mecralar için bir reklam ajansı haline gelmiştir.

Jingle Stop’ın deneyimli kadrosu, gençlik enerjisini ve sektör tecrübesini kullanarak markanızı planladığınız hedefe ulaştırmak için çalışır. Her geçen gün gelişen ve kabuk değiştiren medyayı en yakın şekilde takip ederek dinamik ve güncel yapısını koruyan Jingle Stop, sektör profesyonelleri ile her an iletişim içinde olarak, onların sorularına ve isteklerine cevap vermektedir. Bunun yanı sıra Jingle Stop, web sitesi üzerinde yapılan tüm hareketleri de dikkatle inceleyerek oluşturduğu bilgilerle dinamik yapısını ve güncelliğini korumaktadır.

Cıngıl Nasıl Olmalıdır?

İş yerinde günün tam ortasındasınız. Öğle yemeğinden işin olağan akışı dışında hiç bir şey olmuyor. Sonra aniden uzaklardan tanıdık bir melodi aklınıza düşü veriyor. Tekrar ve tekrar sanki hiç gitmeyecek gibi… İşte bir cıngılın tam olarak yaptığı budur. Aklınıza takılır ve asla sizi terk etmez.
Cıngıl, akılda kalıcı bir melodiyle hazırlanmış Radyo ya da Televizyonlar için hazırlanmış bir reklam sloganıdır. Jinglelar net bir şekilde bir ürün ya da marka için yazılan, bir ürün ya da hizmeti tanımlamak için oluşturulmuş özgün müzik eserleridir. Kimi zaman ürün ya da hizmet hakkındaki bilgileri tüketicilerin hatırlamasına yardımcı olur. Tekrar eden akılda kalıcı bir melodi olduğu sürece aslında Jingle’da ne söylendiğinin çok bir önemi yoktur. Melodi, sloganınızı alıp yukarılara taşır, zihinlere kazır.

Jingle Stop 2014 yılında da ürettiği Reklam Müzikleri ile bir çok markanın sesi olmaya devam ediyor. Siz de Reklam, Dizi, Film, Belgesel Müziklerinizin üretiminde Jingle Stop’ı tercih edin, markanızı hedef kitlenizin zihnine notalarla resmedin.
Çalışmalarımızla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için 0216 345 99 83 nolu telefonu arayabilir ya da info@jinglestop.com adresinden bize mail gönderebilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

[styled_image image=”” w=”400″ h=”300″ link=”http://www.jinglestop.com/wp-content/uploads/2013/12/Cooper.png” lightbox=”yes” alt=”Image Description” rel=””]

Cıngıl Çalışmalarızdan Örnekler

Bu Yazı İlginizi Çekebilir!

Arkas Banner

Arkas Turizm Jingle

Arkas Turizm yeni kurumsal kimlik müziği çalışması için Jingle Stop’ı tercih etti. “Tatilin Bir Tık …

Radyo