24 Mayıs 2024 Cuma 17:09
Ana Sayfa / Seslendirme / Seslendirme

Seslendirme

Markanız için hazırlanmış olan bir müziğin veya hazır müzik bankalarından vizyonunuza uygun olarak seçilecek bir stok müziğin üzerine seslendirme sanatçıları tarafından sloganlarınız seslendirilir. Bu çalışmaya Voice Over çalışması adı verilmektedir. Her ne kadar kulağa basit gibi gelse de jingle seslendirmeleri uzmanlık isteyen bir çalışma şeklidir. İşitsel sanatlarda ses, marka kalitesi ile doğru orantılıdır. Bu sebeple seslendirme konusunda yapacağınız yanlış bir tercih tüm reklam çalışmanızın boşa gitmesine sebep olabilir.

Seslendirme için doğru tercih Jingle Stop

Jingle Stop on yıl gibi bir süredir edindiği tecrübe ile sektörde seslendirme alanında en iyiler arasında yer almaktadır. Birçok ulusal markanın seslendirme çalışması Jingle Stop imzasını taşımaktadır. Çalışmalarımıza dair ayrıntıları ve yayınlanmış seslendirme örneklerimizi aşağıdaki kısmında bulabilirsiniz.
Reklam, Film, Dizi, Çizgi Film, Oyun, Video, Jenerik, Santral, IVR gibi pek çok alanda seslendirme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Jingle Stop; Mazlum Kiper, Cihan Ünal, Çetin Tekindor, Haluk Bilginer, Halil Ergün, Mahir Günşıray, Kerem Atabeyoğlu, Adnan Biricik, Murat Serezli, Rüştü Asyalı, Ali Düşenkalkar, Levent Özdilek, Fikret Kuşkan, Erkan Can, Barış Falay gibi pek çok ünlü seslendirme sanatçısıyla çalışmaktadır.

Jingle Stop uygun fiyat ve kalite politikasından hiçbir zaman taviz vermemektedir. Çalışmayı düşündüğünüz ses sanatçısı ile ilgili fiyat teklifi isteklerinizi info@jinglestop.com adresine gönderebilirsiniz. 

Ünlü Seslendirme Sanatçılarımızdan Örnekler

Seslendirme çalışmalarınızda kullanmak üzere müzik ihtiyacınıza en hızlı şekilde cevap veriyoruz. İsterseniz çalışmanıza uygun tarz ve türde müziği besteleyip kaydediyoruz, isterseniz stok müzik bankamızdan istediğiniz müziği seçmenize olanak sağlıyoruz. Stok müzik bankamız MüzikBul.com çok yakında yayında.

Jingle Stop Müzik Yapım, Müsiki Eseri Sahipleri Birliği (MSG) üyesi bir müzik yapım şirketidir. JingleStop.com adlı web sitesinde yayınlanan tüm eserlerin telif bildirimleri yapılmıştır ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır. Çalışmalarımızın izinsiz olarak kullanımının tespiti halinde Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun tarafımıza sağladığı tüm haklar kullanılacaktır. Bu sitedeki hiç bir içerik izin alınmadan kullanılamaz.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir!

IVR Seslendirme

IVR Seslendirme

Santral Seslendirme ÖrnekleriTelefon Bekletme Müziği Örneklerini Buradan Dinleyebilirsiniz. IVR SeslendirmeTelefon santralleri günümüzde firmalar için olmazsa …

Radyo