30 Kasım 2023 Perşembe 00:00
Ana Sayfa / Santral Seslendirme / Santral Seslendirme

Santral Seslendirme

Santral Seslendirme firma santralleri ve IVR sistemleri için olmazsa olmazlardan biridir. Profesyonel bir seslendirme, firmanıza özel olarak bestelenmiş bir fon müziğiyle beraber kurumsal kimlik algısı oluşturmanızda son derece gereklidir.
Jingle Stop; kurumsal amaçlarla kullanılmak üzere telifli müzik üretimi, seslendirme v.b. gibi ses prodüksiyon hizmetleri veren bir müzik yapım firmasıdır. IVR sisteminizde kullanmak üzere hazır müziklere ihtiyaç duyarsanız, Müzik Bankamız sayesinde çok düşük maliyetli ve hızlı bir şekilde arşivlenmiş kurumsal müziklere ulaşabilirsiniz. Müzik Bankamıza http://www.muzikbul.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bunun yanında santralinize uyumlu Fon ve Bekletme Müzikleri ile tek kelime ile profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.
IVR Seslendirme, Santral Robot Anons, Santral Robot Anonsu, Santral Robot Seslendirme ve çok daha fazlası…
Tags: Santral Seslendirme, Santral Anons, Santral Müziği, IVR, Sesli Yanıt, Seslendirme, Santral, Santral Bekletme Müziği, Telefon, Karşılama, Mesaj, Anons.

Santral Seslendirmeleri için Neden Telifli Fon Müzikleri Kullanmalıyım?

Santral sisteminizde Telifsiz müzik kullanımının çok büyük bir yasal suç olduğunu, ağır hukuki yaptırımları olduğunu ve Müzik Meslek Birlikleri (MSG, Müyap, Müyobir) tarafından takibinin yapıldığını unutmayın. Telifsiz müzik kullanımı ile küçük şirket maliyetlerinden kaçmak isterken çok büyük hukuki yaptırımlar altına girebilirsiniz.

Satın aldığınız müzikler için mutlaka yapımcınızdan muvafakatname isteyin.
Telefon Bekletme Müziği Örneklerini Buradan Dinleyebilirsiniz.

Sizlere, IVR (Interactive Voice Response) ya da bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple IVR seslendirme hizmetleri (sesli yanıt sistemi seslendirmesi, bekletme müziği, fon müziği yapımı, karşılama anonsu vb.) hizmetleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun bu hizmeti bulunduğunuz yere getiriyoruz. Üstelik müşterileriniz santral bekleme müziği dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren mesajlar da dinleyebilirler.
IVR Seslendirme hizmetlerimizle IVR sisteminize yönelik en ince ayrıntıyı dahi seslendiriyoruz.
Siz de IVR seslendirme ve fon müzikleriniz için Jingle Stop’ı tercih edebilirsiniz. Hemen bizi arayın.

Etiketler: yavaş fon müzik, slow fon müzik, Fon Müzik, ritmik fon müzik, hızlı fon müzikleri, fon müzik örnekleri, fon müzik arşivi, eğlenceli fon müzik, bekletme müzikleri, santral müziği, Santral Anonsu, ivr anons, Telesis, Siemens sesleri, sesi, ses, Kayıt, Santral Fon Müziği, Santral Bekletme Müziği, Panasonic IVR Seslendirme, Panasonic, Nortel Seslendirme, Nortel, Networks, Netaş, Multitek Seslendirme, Multitek, Santral, Multitek, LG-Nortel Seslendirme, LG-Nortel, kayıt, kaydı, Karel Seslendirme, Karel Santral, IVR Kayıt, IVR Kaydı, IVR Anonsu, ivr anons hizmeti, Fortel Seslendirme, Fortel, Cisco IVR Seslendirme, Cisco Brother Seslendirme, Brother, Alcatel Seslendirme, Alcatel, IVR Seslendirme Örnekleri, Santral Seslendirme Metinleri, Santral Anons Örnekleri, IVR Anons Metinleri, Bayan Santral Sesleri

Santral Seslendirme
santral seslendirme

Rated 5/5
based on 28976 inceleme

Müşteri Yorumları:

Yeni santral seslendirme çalışmamız için Jingle Stop ile çalıştık. Kısa sürede kaliteli çözüm üretmeleri sebebiyle kendilerine teşekkür ederiz.
by ,

Bu Yazı İlginizi Çekebilir!

IVR Seslendirme

IVR Seslendirme

Santral Seslendirme ÖrnekleriTelefon Bekletme Müziği Örneklerini Buradan Dinleyebilirsiniz. IVR SeslendirmeTelefon santralleri günümüzde firmalar için olmazsa …

Radyo