27 Eylül 2023 Çarşamba 13:54
Ana Sayfa / Radyo Jingle / Radio 5 Türkiye | Radyo Jingle Paketi

Radio 5 Türkiye | Radyo Jingle Paketi

Radio 5, yeni radyo jingle çalışması için Jingle Stop’ı tercih etti. “Best Music is Here” sloganıyla yayın yapan radyo, yayınlarını web ve mobil cihazlar üzerinden yürütüyor.
Radio 5’in internet sitesinde bulunan tanıtım yazısı Şöyle:

Radio 5 size en iyi müziği kesintisiz ve kaliteli sunmak için kurulmuş bir internet radyosudur. Amacımız dinleyicilerimizin dinlerken sıkılmadığı ve keyif aldıkları şarkıları yayınlamaktır. Yayın yapmaya başladığı günden beri sizlerin beğenisini kazanan Radio 5 çalışmalarına bu şekilde devam etmektedir. Günümüzde internetin artık her herde bulunmasıyla sevdiğiniz müzikleri istediğiniz her ortamdan Radio 5 sayesinde dinleyebilirsiniz.”

Radio 5 Jingle çalışmasında Ünlü seslendirme sanatçısı Michael M. ile çalışıldı. Jingle çalışmasında “Best Music” mottosu vurgulanmaya çalışıldı. Çalışmanın Vokalleri Burak Davuloğlu tarafında seslendirildi. Radio 5 Jingle çalışmasını aşağıda bulunan müzik çalardan dinleyebilirsiniz.
Radyonun Genel Yayın Yönetmeni Onur Ümit Çetinkale’nin 2003 yılında başlayan radyoculuk serüvenine eşlik eden radyolar arasında Radyo Class, Fm İzmir 101, MedyaTürk, Number One Fm, Kral Pop gibi radyolar bulunuyor. Onur Ümit Çatinkale’nin çalışmayla ve Jingle Stop’la ilgili görüşmeleri ise şöyle:

“Bir radyoyu vazgeçilmez kılan ve akıllarda kalmasını sağlayan şey hiç şüphesiz o radyonun Jinglelarıdır. Radio 5 olarak biz jingle konusunda uzman ve yaratıcı fikirleri bir arada bulunduran Jingle Stop ile çalıştık. Radyomuzu en iyi anlatan jingleları yapan Jingle Stop’a Radio 5 ailesi olarak teşekkür ederiz.”
Jingle Stop

Radyo 5 Jingle Paketi

@Kardelen demiş ki:
Çok iyi ya!
Beğen
534
1

Radio5

Radyonun internet sitesinde en güncel müzik haberleri bulunuyor ve Avrupa, Amerika Top 10 listeleri hafta hafta güncelleniyor.
Radio5 internet sitesine http://www.radio5tr.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu Yazı İlginizi Çekebilir!

Show Radyo

Show Radyo Yeni Yıl Şarkısı

Show Radyo son yıllarda olduğu gibi yine geleneğini bozmadı ve yeni yıl jingleları için Jinglestop’ı …

Radyo