4 Nisan 2020 Cumartesi 08:18
Ana Sayfa / Etiket Arşivi: yeni yıl şarkısı

Etiket Arşivi: yeni yıl şarkısı

Yılbaşı Şarkısı – Jingle Bells – Fon Müziği

Jingle Stop Müzik Yapım, yılbaşı şarkısı fon müzikleri ile de müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Jingle Stop Müzik Yapım, müzikal çalışmalarını kendi müzik bankasında arşivleyerek kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı ve uygun fiyatlarla cevap verebilmek için bir müzik havuzu oluşturmuştur. Bu bankada bulunan müzikler, kullanım amacına ve müzikal türüne göre kategorilere ayrılmıştır. Yılbaşı müzikleri de bu müziklerden biridir. Yılbaşı müziklerini video ve reklam yapımlarınızda kullanmak üzere indirebilirsiniz. Yılbaşı Şarkısı, Jingle Bells Fon Müziği örneklerini Jingle Stop’ın telifli müzik arşivinden arasından seçerek prodüksiyonlarınızda kullanabilirsiniz. İhtiyaç halinde yılbaşı prodüksiyonlarınızda kullanmanız amacıyla çalışmanıza özel müzik besteleyebiliriz. İsterseniz müzik bankamızda kendi müziğinizi siz seçebilirsiniz. İsterseniz sizin adınıza kurumsal kimliğinize uygun müziği biz seçebiliriz. Karar sizin. Müziklerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için hemen bizi arayın. 0216 345 99 83 Telifsiz müzik kullanımının çok büyük bir yasal suç olduğunu, ağır hukuki yaptırımları olduğunu ve Müzik Meslek Birlikleri (MSG, Müyap, Müyobir) tarafından takibinin yapıldığını unutmayın. Telefon Santral sisteminizte kullanacağınız fon müziği, bekletme müziği çalışmalarına dair mutlaka yapımcınızdan yazılı muvafakatname isteyin. Yeni yıl müziği örnekleri, çok yakında http://www.muzikbul.com adresinde yayında olacak. Yılbaşı Müziği Örnekleri Jingle Stop Müzik Yapım, Müsiki Eseri Sahipleri Birliği (MSG) üyesi bir müzik yapım şirketidir. JingleStop.com adlı web sitesinde yayınlanan tüm eserlerin telif bildirimleri yapılmıştır ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında korunmaktadır. Çalışmalarımızın izinsiz olarak kullanımının tespiti halinde Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun tarafımıza sağladığı tüm haklar kullanılacaktır. Bu sitedeki hiç bir içerik izin alınmadan kullanılamaz. Etiketler: Yeni Yıl Müzikleri, Yılbaşı Şarkısı, Jingle Bells, Jingle Bells Dinle, Jingle Bells İndir, Yıl Başı Fon Müzikleri Dinle, Yeni Yıl Fon Müzikleri İndir, Yeni Yıl Şarkısı, Yeni Yıl Şarkısı Türkçe, New Year Music Download, Yıl Başı Şarkısı Örnekleri Yılbaşı Şarkısı Rated 5/5 based on 37526 inceleme

Okumaya Devam Et »

Show Radyo Yeni Yıl Şarkısı

Show Radyo

Show Radyo son yıllarda olduğu gibi yine geleneğini bozmadı ve yeni yıl jingleları için Jinglestop’ı tercih etti. Şarkının yapımında yeni yıl ruhundan uzaklaşmadan fakat “Jingle Bells” klişesinden farklı yaratıcı bir yılbaşı şarkısı tasarlandı. Bir çok radyo, jinglelarında basma kalıp melodilere takılıp malesef yaratıcılıklarıdan uzaklaşıyor. Show Radyo Jinglelarında Jinglestop’ı Tercih etti Çalışmada melodik olarak ünlü Show Radyo Jinglelarına da atıfta bulunan armonik yapılar kullandık ve mevcut acapellaları yeniden kaydettik. Bu yazının yazıldığı tarihte yayına giren Jinglelar, facebook ve twitter gibi paylaşım sitelerinde büyük ilgi gördü. Jingle’ın acapellaları için Radyonun isteği üzerine Hande Yener ve Zeynep Önkaya ile çalıştık. Kendilerine de katkılarından dolayı biz kez daha teşekkür ediyoruz. Farklı Yılbaşı Müziği Örnekleri için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Okumaya Devam Et »
error: Jingle Stop web sitesindeki tüm içerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu kapsamında koruma altındadır. İzinsiz kopyalayanlar ve kullananlar hakkında hukuki işlem başlatılacaktır!
Radyo