24 Mayıs 2024 Cuma 15:50
Ana Sayfa / Belgesel Müzikleri / Belgesel Müzikleri

Belgesel Müzikleri

 Belgesel Müzikleri; belgesel filminin ruhuna, işleyişine ve doğasına uygun olarak bestelenen özel müziklerdir. Bu sebeple belgesel, müzik notalara dökülmeden önce çok iyi irdelenmelidir. Biz Jingle Stop olarak iyi yapılmış belgeselleri çok seviyoruz. İşte bu yüzden tüm prodüktörlerimiz ve kompozitörlerimiz zamanlarının çoğunu, bu iyi belgesellerin duygusunu en iyi şekilde ortaya çıkarabilmek için müziklerini çok daha iyi hale getirmeye harcarlar. Daha iyiye ulaşana kadar en iyi müzik pasajlarını yazarlar, daha çok enstrüman kaydederler, mikslerini daha iyi hale getirir en doğru masteringi yaparlar. Hedefimize ulaşmak için tekrar tekrar stüdyoya girmekten, tekrar tekrar kayıt almaktan çekinmeyiz. Sizi müziğinizden memnun kalana kadar böyle çalışmaya devam ederiz.

Çektiğiniz belgeselin türü ne olursa olsun, Jingle Stop prodüksiyonunuzu tamamlayacak en geniş ve yüksek kalitede müzik çalışmasını sizin için yapacaktır. “Belgesel Müziği Nasıl Yapılır?” diye daha fazla düşünmeyin. İşi uzmanına bırakın. Belgeselinizi izleyelim ve onun için en uygun müziği, en uygun maliyetle besteleyelim. Kompozitörlerimiz her türlü müzik ihtiyacınıza cevap verebilecek bilgi ve niteliğe sahiptir. Jingle Stop çalışmalarınızda kullanılacak ” Doğru” müziği ulaşmanın ne kadar zor olduğunu bilmektedir. Bu sebeple Jingle Stop yapımcılarını sürekli yenilemekte ve yeni müzisyenlerle görüşmektedir.

Jingle Stop olarak yayınlanmamış Belgesel Müziği çalışmalarımızı gelecek projelerde kullanmak üzere arşivliyoruz. Eğer siz de bir belgesel müziği yapımcısı ya da kompozitörseniz, belgesel müziklerinizi stok müzik arşivimizde değerlendirmek üzere bize gönderebilirsiniz.

Siparişleriniz, talepleriniz ya da görüş ve önerileriniz için info@jinglestop.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Radyo